ליפט בוכנה תת קרקעי

ליפט למוסך ברוב המקרים הדבר הראשון שבעלי מוסך רוכשים לעסק שלהם. הליפט משמש להרמת הרכב על מנת שיהיה ניתן לבחון אותו ולטפל בו. הליפטים מגיעים במספר סוגים ודגמים כאשר הנפוצים שבהם הם ליפטים בעלי 2 עמודים, ליפטים בעלי 4 עמודים וליפט בוכנה תת קרקעי לרכבים פרטיים. ישנם ליפטים מיוחדים המתאימים לכלי רכב בעלי משקל גדול כמו ליפטים לרכבות, ליפטים למשאיות ואוטובוסים וליפט שקוע רצפה בעל כושר הרמה של 80 טון. את כל סוגי הליפטים הללו תוכלו למצוא ב-א.ס. ורטהיים בע"מ – חברה להנדסה.

ליפטים 2 עמודים

ליפט 2 עמודים מסוגל לשאת כל רכב החל ממכונית מיני קומפקטית ועד למשאית! וזאת הודות לטכנולוגיה המתקדמת ביותר בענף הליפטים. ליפט 2 עמודים בעל זרועות טלסקופיות ומאפשר עבודה מהירה, קלה ובטוחה לעובדי המוסך.  חברתנו מציעה את הנבחרת המובילה בעולם בתחום הליפטים: ליפט 2 עמודים Stertil Koni, ליפט 2 עמודים Stenhoj, למידע נוסף אודות ליפט 2 עמודים הקליקו כאן.

ליפט 2 עמודים מאפשר גישה קלה קלה לכל חלקי הרכב ומכיוון שאינו מרים את הרכב בגלגלים ניתן לפרק את הגלגלים (נדרש בכל טיפול כמעט) ללא אמצעי הרמה נוסף הליפט תופס פחות מקום מ ליפט 4 עמודים.

ליפט 2 עמודים

ליפטים 4 עמודים

ליפט 4 עמודים בעל כושר הרמה של 3 טון ועד 12 טון, ידוע בפשטות הפעולה ובבטיחות גבוהה לאורך שנים ארוכות. ליפטים 4 עמודים של Stenhoj עובדים כבר למעלה מ-30 שנים במוסכים רבים וללא תקלות מיוחדות! ניתן להזמין ליפטים 4 עמודים במגוון גדול של מידות אורך ורוחב במגוון גדול של כושר הרמה.

ליפט 4 עמודים מרים את הרכב באמצעות הגלגלים כך שקל להרים את הרכב, ללא צורך לכוון את הזרועות כמו בליפט 2 עמודים. עלייה וירידה ממנו מהירה ומאפשר בדיקה של הרכב או עבודות פחחות בקלות.

ליפט 4 עמודים

ליפט בוכנה תת קרקעי

ליפטים אלו מאפשרים עלייה מהירה לליפט תוך נגישות מקסימלית לכל חלקי הרכב המורם, ללא מסילות ארוכות או עמודים שמפריעים לגישה קלה לרכב. הגלגלים חופשיים ומתאפשרת גישה קלה ומהירה לכריות האוויר ולטיפול ברכב. ליפט בוכנה תת קרקעי מצטיין באורך חיים ארוך במיוחד ולרוב יעבוד באופן תקין למעלה מ-40 שנה!

ליפט בוכנה הינו הבחירה המועדפת כאשר יש צורך בחיסכון בגודל שטח העבודה, כשהמוסך צפוף. ליפט בוכנה יחיה שנים רבות יותר ויותר, נוח במיוחד לעבודת המכונאי. יש לקחת בחשבון שליפט בוכנה דורש השקעה בתשתיות רצפת המוסך.

ליפטים לרכבות

ליפטים לרכבות מבית IME Autolift, היצרן המוביל של ליפטים לרכבות וקטרים. כל עמוד מותאם למשקל של הקטר / הקרון המורם, גם רכבת ישראל הצטיידה במרימי IME!

ליפטים לרכבות

ליפטים למשאיות ואוטובוסים

הליפטים שלנו מותקנים ברוב מוסכי המשאיות והאוטובוסים בישראל! בין הליפטים למשאיות ואוטובוסים המוצעים על ידינו: ליפטים ניידים Stertil Koni, ליפט Sky מקבילית, ליפטים 4 עמודים לרכב כבד, ליפטים לבור, ליפטים בוכנה תת קרקעיים. לפרטים נוספים אודות ליפטים למשאיות ואוטובוסים הקליקו כאן.

ליפטים למשאיות ואוטובוסים

ליפטים למוסכים בעלי כושר הרמה אופטימלי

הליפטים שלנו הם בעלי כושר הרמה משתנה ומותאמים לכל סוג רכב שקיים בישראל, כולל כלי רכב כבדים במיוחד. חלק מהליפטים ניתן להזמין עם משטחי עליה או בצירוף זרועות טלסקופיות. הליפטים מאפשרים ניצול מרבי של המרחב וצמצום שטח העבודה. הליפטים שלנו מאפשרים גישה נוחה ללא עמודים שמפריעים לעבודה, כמו גם מהירות הרמה והורדה מהירה. ליפטים אחרים מאפשרים הרמה לגובה רב על מנת לאפשר למכונאים גבוהים לטפל בצורה נוחה ברכב. כמו כן תוכלו למצוא אצלנו ליפט מקבילית SKY אשר מייצג את פסגת הטכנולוגיה בעולם מרימי המסילות. ליפט זה הוא ללא קורות רוחב וללא עמודים לכן הפך לליפט הנמכר ביותר בישראל להרמת רכבים כבדים. הליפט בעל כושר הרמה של 20-37 טון.

ליפט למוסך מבית ורטהיים!

בין אם אתם זקוקים לליפט לרכב פרטי, ליפט נייד אלחוטי הידראולי, ליפט לבור בדיקה או מרימים (נסיקים) לקטרים ורכבות – א.ס ורטהיים בע"מ תספק לכם את מה שאתם צריכים. החברה מאושרת במערכת אבטחת איכות החל משנת 2000 כאשר גם איכות השירות שאנו מציעים הינה גבוהה ביותר. הודות לאיכות הגבוהה שלנו תוכלו למצוא בין לקוחותינו את משטרת ישראל, התעשיה האווירית, יבואני רכב, משרד הביטחון ועוד. אנו מתמחים במערכות שמן, מערכות שאיבה וטיהור גזים, ליפטים, מערכות מתלים ועוד. צרו איתנו קשר וקבלו את השירות הנכון ביותר לרכב ולמוסך.