כל בעל מוסך אשר מכבד את עצמו ובעל ניסיון לא מבוטל ודאי יודע שישנם כלי עבודה הכרחיים במוסך אשר לא יתפשר עליו, חוץ ממיקום טוב של המוסך, גישה נוחה ומאפשרת, תכנון המוסך בצורה כזאת שתעניק נוחות הן לעובדים והן ללקוחות ישנם דברים הכרחיים שיקלו על עבודתם המבורכת של טכנאי הרכב המוסמכים. כאשר אתם מתכננים לרשת את המוסך  חשבו תמיד על כל אותם עובדים אשר ישמחו לעבוד במקום מסודר ונוח ובמאמץ פיזי מינימלי וכמו כן בזמנים קצרים יותר אשר יחסכו לכם, בעלי המוסך, המון כסף. ליפטים ניידים למוסכים הם חלק בלתי נפרד מהמוסך שלכם, אחד ממוצרי ההרמה השכיחים בכל מוסך הוא למעשה הליפט הנייד אשר נמצא בכל מוסך.

מרימים את הגלגלים

ליפט כידוע לכם הינו מכשיר הרמה אשר מאפשר לבעלי המקצוע להרים את הרכבים לפני הבדיקה היסודית והמעמיקה שהרכב נדרש לבצע. ליפט נחשב למעשה אחד מכלי העבודה החשובים ביותר והנצרכים ביותר אצל כל בעל מוסך היות והוא מאפשר לנו לטפל בקרביים של הרכב בקלות, בנוחות ובמקצועיות.

 ישנם כמה וכמה סוגים של ליפטים, החל מליפטים שעומס ההרמה נע בין 3 עד 6 טון בממוצע לרכבים פרטיים וישנם כאלה המותאמים גם לאוטובוסים, משאיות וכלי צמה כבדים. הליפטים הנמצאים בשוק כלי ההרמה למוסכים יהיו לרוב ליפט בוכנה תת קרקעי, ליפט מספריים, ליפט 2 עמודים ,ליפט 4 עמודים וישנו את הליפט הפרקטי מכולם ליפט נייד לרכב.

אז איך אתם אוהבים להרים את הרכבים אצלכם?

סוגי הליפטים השונים מחולקים לפי מנגנונים שונים, אפשריות העמסה מבחינת משקל, בשוק קיים מבחר רב של ליפטים אשר מסוגלים להרים עד כ100 טון, אם אתם נותנים שירות לרכבים פרטיים בלבד לרוב תרכשו ליפט מסוג אחד. לפני שאתם ממהרים לרכוש ליפט לרכב כדאי שתבדקו גם ליפט נייד לרכב, נכון, רוב הליפטים הם למעשה תחת הקטגוריה ליפט נייד לרכב כלומר, עד לשלב שמרימים את הרכב ואז הליפטים הופכים סטטיים.

הרעיון בליפט נייד לרכב הוא למעשה שגם כאשר הרכב מורם ניתן להזיזו בצורה בטיחותית ובקלות על ידי הגלגלים שנמצאים בתחתית הליפט.

 

מרימים ומניידים את הרכבים ולא חוששים

את פעולת הניוד של הליפט ניתן לבצע על ידי ג'ק המותקן בחלק האחורי של הליפט, לאחר שהמפעיל ממקם את הליפט מתחת לרכב ובעזרת מערכת הפעלה הידראולית ניתן להרים את הליפט לגובה הרצוי.

ליפט נייד לרכב – להרים את המוסך שלך גבוה

נכון שרובנו לפעמים חוששים משינויים, מהמצאות חדשות ומכלים מתוחכמים, אך לרוב שווה וכדאי לבדוק את היעילות של המוצרים ולהבין כיצד כלי כזה או אחר יכול בעצם לשפר לנו את איכות העבודה, הנוחות, הבטיחות וההנאה. ליפט נייד לרכב הינה המצאה פשוטה, נוחה לתפעול ויעילה. ניתן למקם את הליפט היכן שרק רוצים, הוא קטן יחסית משאר הליפטים הקיימים, ניתן להרים עמו עד 70 טון וניתן להשאיר אותו סטטי או להזיז בהתאם לעומס העבודה והנוחות.

ליפט נייד לרכב – ירים את המוסך שלך לקדמה טכנולוגית ומפתיעה.

הליפטים החדשים שלנו הינם ליפטים אלחוטיים לחלוטין ופועלים בעזרת סוללות מיוחדות הנטענות אחת לשבוע לערך. ללא כבלים על הרצפה אין סכנת התקלות והמעבר סביב הרכב המורם קל וללא מכשולים.

על מערכת ההנעה יש אחריות יצרן לכל החיים והליפטים הניידים שלנו הם הנמכרים ביותר בישראל ובעולם.

  • הפיקוד הינו ע"י מסך מגע ובעברית.
  • נעילה ראשונה בגובה 12 ס"מ לעומת 50 ס"מ אצל כל שאר היצרנים בעולם.
  • גובה הרמה יחודי של 1.85 מ'.

הליפטים שלנו נחשבים למתקדמים והבטיחותיים בעולם.