ליפטים ניידים הינם בעלי חשיבות מכרעת לכל מוסך. ליפטים אלה מאפשרים להרים כלים עם קוטר גלגלים גדול כדוגמת משאיות, כלים חקלאיים, ציוד מכני הנדסי, אוטובוסים רגילים וגם אוטובוסים מפרקיים או בעלי מפרק כפול. חברת א.ס. וורטהיים בע"מ מספקות פתרונות הנדסיים לגופים גדולים והליפטים שברשותם נועדו לתת פתרון לצבא, מוסכי רכבות, שדות תעופה, נמלים ומכרות.

ליפטים ניידים ואלחוטיים 

הליפטים הניידים שלנו מגיעים ללא עמוד מרכזי בסט, לכן ניתן להשתמש בכל מספר עמודים שתרצו. ניתן להגיע אף עד 28 עמודים על מנת להרים משאית עם נגרר, כך שמספר האפשרויות הוא בלתי מוגבל וניתן להתאים את הליפט כמעט לכל סוג רכב כבד. לא תצטרכו להשתמש באספקת מתח גבוה כיוון שכל עמוד תמיכה מצויד בשני מצברים שיעשו עבורכם את העבודה במשך ימים. המערכות שלנו הינן הידראוליות ומגיעות עם מערכת איזון עצמאית, מה שמבטיח הרמה חלקה ובטוחה ללא חשש כי המשקל לא מאוזן. מזלג הרמה ארוך יאפשר לנו לטפל גם באוטובוסים בעלי גלגל פנימי שקוע או צמיג סופר סינגל. לליפטים שלנו נוכל לצרף מערכת תאורה, שלט חוטי, מתאמים להרמת מלגזה, גלגלים המתקפלים לבסיס העמוד או כל דרישה אחרת שתעלה בראשכם.

הבחירה בליפט נייד אלחוטי הינה בחירה ברורה, טכנולוגיה מתקדמת זו מאפשרת רצפת מוסך נקייה מכבלים, גישה ישירה וחופשית לרכב המורם, כל עמוד של הליפט הנייד האלחוטי כולל שני מצברים המאפשרים הרמה והורדה של הרכב בעומס מלא למשך 20 פעמים! מצברים אלו נטענים באמצעות כבל טעינה המתחבר לשקע סטנדרטי והמטען עצמו נמצא בתוך הליפט הנייד!

ליפטים ניידים Stertil Koni

Stertil Koni מציעה ליפטים ניידים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם! חברת Stertil-Koni ידועה ביכולת שלה לייצר מוצרים שמציבים רף עליון גבוה וחדשני בעולם הציוד למוסכים, תוך הקפדה על עמידה בתקני הבטיחות המחמירים ביותר כולל התקן הישראלי ת.י 5383.  הליפטים הניידים של החברה משווקים בהצלחה מסחררת ברחבי העולם ובישראל הליפטים הניידים האלחוטיים הינם הליפטים הנמכרים ביותר במהלך 10 השנים האחרונות! היתרון המרכזי של הליפט האלחוטי ביכולת התפעול הפשוטה, אחיזה חזקה ויכולת העמסה עד 17.5 טון לעמוד!

Stertil-Koni מציעה סוגים שונים של ליפטים ניידים המתאימים ליישומים שונים, חברתנו משווקת את הנבחרת המנצחת, להלן חלק מהנבחרת, לצפייה בכל הליפטים הניידים שיש לנו להציע הקליקו כאן.

ליפטים ניידים

ST 1175 – כושר הרמה עד 17.5 טון  

ליפט נייד אלחוטי דגם  ST 1175 מבית Stertil-Koni, הינו ליפט הידראולי לחלוטין, מותאם בעיקר להרמת רכבים כבדים במיוחד, תוכנן לספק מענה לתעשייה הבטחונית והמוסדית, צבאות, נמלים, רכבות, שדות תעופה וכיו"ב. מדובר במערכת פשוטה לתפעול ע"י עובד אחד. ליפט נייד אלחוטי דגם ST1175 נחשב לליפט המהיר ביותר בעולם בסקלת משקלים אלו.

הליפט הנייד הנמכר ביותר בישראל – ST 1085

כעת נפרגן לליפט שהוכתר כליפט נייד הנמכר ביותר בישראל וגורף הצלחה ברחבי העולם, ליפט ST 1085 מבית Stertil-Koni ערוך להרמת 8,500 ק"ג לעמוד, מתאים בעיקר להרמת אוטובוסים, אוטובוסים מפרקיים, אוטובוסים בעלי מפרק כפול.

פתרונות מתקדמים מטעם א.ס. וורטהיים בע"מ

כפי שהבנתם, מספר האפשרויות אצלנו הוא בלתי מוגבל – אנו מציעים פתרון מקיף ורב גוני לכל בעיה. אנו מתמחים בציוד מתקדם למוסכים, ציוד שיפורים לרכבים וציוד בטכנולוגיה מתקדמת למוסכים ובעלי מקצוע. המוצרים שלנו עומדים בתו תקן מחמיר ומאושרים על ידי אבטחת איכות ISO 9001  החל משנת 2000. אנו מתחייבים שתקבלו את השירות הטוב והמקצועי ביותר יחד עם הציוד האיכותי והמתקדם ביותר. קיימים כיום בשוק ליפטים שהותקנו על ידינו לפני 60 שנים ועובדים עד היום. אם גם אתם מחפשים ציוד שעובד במשך עשורים – אל תהססו לפנות אלינו.